Léto

Pár tipů, kam se rozutéct v okolí Liberce

Bikepark Ještěd relativní novinka ovšem nic pro začínajícího cyklistu. Terén je drsný, některým fajnšmekrům se může naopak trať velmi zamlouvat. Po kliknutí na fotku se zobrazí video přímo ze sjezdu. 


Českosaské Švýcarsko je vzdálené hodinu od Liberce směrem na Děčín. Doporučujeme spojit s rodinným Wellness v Bad Schandau nedaleko Hřenska.

Jablonecká přehrada, v letních teplotách nabízí příjemné chvilky doplněné o občerstvení u stánků i o sportovní vyžití. Můžete si zahrát Beach-volleyball, nebo si u nás zapůjčit sadu Pétanque a poměřit dovednosti mezi sebou. Teplota vody bývá optimální (25°C). Je sice vzdálenější než liberecká, ovšem za tento benefit dostanete vodu čistější a garantujeme méně návštěvníků.

Treehouse, jak již název napovídá, jedná se o pobyt v korunách stromů. A to doslova. Exkluzivní zážitek je téměř na dosah od našeho apartmánu. Můžete využít sedačkové lanovky a přes hřeben dojít až do Křížan, kde Treehouse najdete. Pro rezervaci klikněte na obrázek výše.

Český Ráj, skalní města plná strží, stezek, věží a vyhlídkových plošin, tu a tam hrady a zámky, naleziště drahých kamenů a pohádky, plné udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků, to je v kostce hlavní nabídka Českého ráje. Výjimečná krajina byla dokonce zařazena mezi geoparky UNESCO.

Koupání nabízí i Berzdorfer See kousek za Žitavou směrem na Görlitz. Z naší adresy je to necelá hodina jízdy autem. Pro více info navštivte jejich stránky (klikněte na obrázek).